Szukaj usług
Szukaj zdjęć
Szukaj promocji

Strefa kosmetyczek: zarejestruj się aby wypromować swoje usługi »
Dodaj firmę
Zaloguj się

paznokcie Wrocław, paznokcie żelowe Wrocław, tipsy Wrocław
Strona główna
0

asia

asia

asia_32214238.jpgasia_79215331.jpgasia_69215746.jpg
Prezentacja
Salon Golden Nails powstał z myślą o klientkach marzących o chwili relaksu, zapomnienia , poprawy wyglądu swoich paznokci oraz samopoczucia.

Pomimo, że jesteśmy młodą firmą, nie można powiedzieć o Nas, że nie posiadamy doświadczenia, czy kompetencji. Pracujemy w branży stylizacji paznokci od kilku lat, podczas których zdobyłyśmy wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w tej dziedzinie.

Stylizacja paznokci to nasza pasja, w którą wkładamy całe swoje serce. Oferujemy rówenież wszelkie inne usługi związane z pielęgnacją oraz upiększeniem dłoni. Do każdej z Pań podchodzimy indywidualnie, wybieramy i tworzymy zupełnie nowe wzory. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz niskie ceny przy oszałamiających efektach.

Chcemy także, aby usługi świadczone przy zastosowaniu naszych materiałów były na najwyższym poziomie. W tym celu opracowaliśmy system szkoleń Golden Nails. Nasi instruktorzy oraz współpracujące z nami Salony kosmetyczne są do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do naszego salonu firmowego we Wrocławiu.

Joanna Bobrowska

Copyright - 2008-2013 www.moja-kosmetyczka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu